www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Bannoni sõnul on etnonatsionalistidest äärmuslased "kamp kloune"

Valge Maja poliitikastrateeg Steve Bannon andis hiljuti intervjuu suhteliselt väiksele liberaalsele ajakirjale The American Prospect, kus tegi ka mitmeid avaldusi, mis on mõnevõrra vastuolus president Donald Trumpi varasemate väljaütlemistega või erinevad seisukohtadest, mida USA meedia on talle endale varem omistanud.

Rait Ratasepp ujus 38 km 16,5 tunniga, ees ootab 1800 km rattasõitu

Ultratriatleet Rait Ratasepp ujus kümnekordse ultratriatloni raames 38 km ajaga 16:26.25, tulles veest välja kuuenda võistlejana. Kogu 38 km ujumisdistantsi juures ei tulnud Ratasepp kordagi veest välja.

Kaupo Meiel: Jänku-Juss sattus päris maailma

See võib mitte meeldida, aga lausidiootsustel on vabaduses oma koht ja oma roll ning kuhugi need ei kao. Loodetavasti ei kao ka Eesti Vabariigi põhiseadus, mis sedastab, et tsensuuri ei ole, kommenteerib kirjanik Kaupo Meiel Jänku-Jussi skandaali.

Teisest liigast alustav Viru Bull toob Juris Umbraško Rakverre tagasi

Eesti korvpalli meistrivõistluste teises liigas mängima hakkav Rakvere Viru Bull on kokkuleppele jõudnud lätlase Juris Umbraškoga, kellest saab meeskonna mängiv treener.

Emma Stone tõukas Jennifer Lawrence'i enimteenivate naisnäitlejate troonilt

Emma Stone vallutas Forbesi enimteenivate naisnäitlejate edetabeli tipu.

Uuring: taskuraha suurus kasvab lapse vanusega

Lapsevanemate seas tehtud uuringust selgus, et regulaarset taskuraha hakatakse andma lastele alates kooliminekust ning taskuraha suurus kasvab vanusega.

Fotod: trammide normaalne rütm taastub septembrist

Augusti lõpuks saab valmis trammiteede ehitus ning 1. septembrist käivitub trammiliiklus täies mahus. Uute trammide kõrval hakkavad vurama renoveeritud retrotrammid.

Alternatiivmeditsiiniga piirdumine kasvatab vähihaigete suremust kordades

Vähi vastu alternatiivmeditsiinist abi otsivate inimeste suremusrisk ületab tavameditsiiniga piirduvate patsientide suremust kohati enam kui viis korda, viitab värske uuring. Tulemuste kohaselt puudub kasutatavatel ravivõtetel sageli soovitud mõju või on need organismile otseselt kahjulikud.

Tänak sai Saksamaa MM-ralli testikatsel 9. aja

Sel nädalavahetusel sõidetakse Saksamaa MM-ralli, kus stardis on ka Eesti ekipaaž Ott Tänak - Martin Järveoja (Ford). Neljapäeva hommikul sõidetud testikatsel said eestlased 9. koha.

PEW uuring: Venemaad näeb ohuna ligi kolmandik maailma elanikest

Maailmas keskmiselt usub ainult veerand inimestest, et Vene presidendi Vladimir Putini tegevus rahvusvahelisel areenil on õige, kuid samas näeb Venemaad ohuna oma riigile siiski ainult pisut alla kolmandiku vastanutest, selgub uuringufirma Pew korraldatud küsitlusest 37 eri maailmajagudes asuvas riigis.

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2017 E-People OÜ
ww