TinyButStrong Error (MergeBlock [Latest]): Unsupported variable type : 'NULL'.
Uudised - uudised.www.ee
www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Mitte ainult Sildaru: X-mängude üks suurfavoriite kukkus treeningul ja jätab võistluse vahele

Eesti freestyle-suusataja Kelly Sildaru kukkus X-mängudel pargisõidu treeningul ning peab võistluse vahele jätma. Sarnane saatus tabas ka Pekingi olümpialt kaks kuldmedalit võitnud Eileen Gu-d.

Riigikokku pürgijad sunniks Nursipalu laiendamise galopilt sammu astuma

Kaitseväe Nursipalu harjutusala laiendamise küsimuses kalduvad Lõuna-Eestist riigikokku pürgivad kandidaadid pigem eelistama aeglasemat edasiliikumist ega toeta kaitseministeeriumi soovi viia polügooni laiendamine läbi valitsuse riigikaitselise erandi toel vähem kui poolteise aastaga.

Humanitaarabitöötajad murravad vabastatud Ukraina aladel venemeelseid südameid

Ukraina riik pingutab, et võita enda poolele tagasi venemeelseid Ukraina elanikke, kes jäid Vene okupatsiooni alt vabastatud Ukraina aladele ja ei taganenud koos Venemaa armeega.

OTSEBLOGI ⟩ Suurepärase hüppe teinud Ilves alustab suusasõitu poodiumikohalt

Sel nädalavahetusel võistlevad kahevõistlejad Austrias Seefeldis, kus on kavas lausa kolm võistlust. Laupäeval astub taaskord võistlustulle ka Kristjan Ilves. Suusahüpped algavad kell 11.15 ning 10 km murdmaasõit kell 14.40. Postimees vahendab võistlust tekstipõhise otseblogina.

Järva vallavalitsuse liige hakkab saama hüvitist

Järva vallavolikogu otsustas neljapäevasel istungil hakata Järva vallavalitsuse liikmele Alari Teppanile tagasiulatuvalt 1. jaanuarist maksma hüvitist 200 eurot kuus valitsuse liikme ülesannete täitmise eest. Varem ta hüvitist ei saanud. 

Sri Lanka president peatas parlamendi töö kuni oma olulise esinemiseni

Sri Lanka president peatas parlamendi töö kuni 8. veebruarini, öeldes, et ta esineb siis olulise kõnega, milles paneb paika pikaajalised eesmärgid, seal hulgas meetmed seismaks vastu enneolematule majanduskriisile.

Printsess Diana üks kuulsamaid kleite teenis oksjonil hiigelsumma

Baklažaanivärvi siidist sametkleit on üks printsess Diana ikoonilisemaid tualette, mis müüdi reedel New Yorgis Sotheby oksjonimajas 604 800 dollari eest.

Taliujuja medalisadu tiitlivõistlustel jätkus

Sloveenias Bladi järve ääres toimuvatel taliujumise maailmameistrivõistlustel lõppes ka kolmas võistluspäev Türi ujujale Merle Vantsile kolme medaliga.

Venemaa viib Ukraina «vabastatud» alad oma ajavööndisse

Kreml teatas, et kavatseb kehtestada Moskva ajavööndi Ukraina osades, mida kontrollib Vene armee ja mis on vabastatud.

PILDID ⟩ Vald sai uue spordihoone võtmed kätte, kemplus ehitajaga jätkub

Reedel sai Jõgeva vallavalitsus KRC Ehituselt kätte Jõgeva uue spordihoone võtmed ning vallavanem Angela Saksing andis need kohe üle hoone haldajale, Jõgeva spordikeskuse juhile Hanno Kollile. Läinud aasta lõpus ei olnud aga veel päris selge, kas spordihoone õigeks ajaks valmib, sest vald ja ehitaja vaidlesid hoone kallinemise asjus. Ses vaidluses pole veel praegugi lõplikku lahendus...

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2023 E-People OÜ
ww