www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Brasiilia ülemkohus lükkas tagasi taotluse ekspresidendi vabastamiseks

Brasiilia ülemkohus teatas teisipäeval, et lükkas tagasi taotluse ekspresidendi Luiz Inacio Lula da Silva vanglast vabastamiseks selleks ajaks, kui nad kaaluvad, kas tema vangi mõistnud kohtunik võis olla kallutatud.

Kongo DV kirdeosas tapeti 16 omakaitseväelast

Kongo Demokraatliku Vabariigi kirdeosas asuvas Walendu Pitsi piirkonnas tapeti 16 omakaitserühmituse võitlejat ja vangistati üks, teatas teisipäeval armee.

Kushner: majanduskava on Lähis-Ida rahu eeltingimuseks

USA Lähis-Ida rahukava on "sajandi parim võimalus" palestiinlastele, ütles Valge Maja nõunik Jared Kushner teisipäeval Bahreinis rahukava konverentsil. 

Nigeris on Sahara kõrbest viimastel aastatel päästetud 20 000 migranti

Nigeris on Sahara kõrbest kolme aasta jooksul päästetud pea 20 000 migranti, teatas teisipäeval Rahvusvaheline Migratsiooniorganisatsioon (IOM).

«Mida silm ei näe, see armsaks ei saa.»

Kuuendat korda peetava Suure Võidusõidu peakorraldaja Toivo Asmeri sõnul puudub Eesti ringrajasõidus massilisus. Meil pole piisavalt võidusõidusarju, kuid see olla praeguses seisus paratamatu.

Ene-Margit Tiit: mida teha vananeva ja kahaneva rahvastikuga?

Poliitikute meelisküsimus rahvastikuteadlastele on «Kuidas suurendada sündimust?» või veidi seksistlikumas sõnastuses «Kuidas panna naisi rohkem sünnitama?». See on nn miljoni dollari küsimus, millele on vastuseid otsitud paljudes riikides, kirjutab rahvastikuteadlane Ene-Margit Tiit. 

​Estofiilide koor: «õ» on kõige keerulisem

Laulupeole on oodata nii väliseestlaste koore kui ka täielikult välismaalastest koosnevaid koore, kes tegelikult eesti keelt ei räägi. On aga üks eriline koor, Washingtoni Festivalikoor Ameerika Ühendriikidest, mis koosneb suures osas Balti riikide õpingutele keskenduvatest estofiilidest.

Ameeriklased laulupeol: meil aitab laulusõnu õppida väliseestlane

Laulupidu pole juba aastaid olnud vaid eestlaste pärusmaa. Laulukaare all on juba mitmel korral armastanud laulda meie kauni kõlaga keeles ka välismaalased, kes kõigist laulusõnadest ehk päris lõpuni aru ei saagi.

Taksoga sõitnud pere pääses Telliskivis õnnega pooleks Jürimäe kuulide eest

 Tšetšeenist autojuhi kiire reageerimine päästis kahe lapsega välismaa pere Tallinnas möödunud reedel taksojuhte tappa tahtnud tulistaja käest.

Väikelinna rehvivahetaja suur mäng: terve Elva saanuks narkojoobe

 Elva autoparandaja osutus võtmelüliks narkoketis, mis toimetas amfetamiini Lasnamäelt Männilinna. Meeste käest käis läbi kogus, millest saanuks narkojoobe rohkem kui 7600 inimest – terve Elva. Jäänuks veel ülegi.

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2019 E-People OÜ
ww