www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Tänak jäi Argentina ralli esimesel kiiruskatsel esikümne lõppu, Ogier liidrikohal

Eesti aja järgi ööl vastu reedet tehti algust autoralli MM-sarja viienda etapiga. Argentinas toimuv võidukihutamine algas kõige paremini neljakordsele maailmameistrile Sebastien Ogierile, kes haaras avakatse järel liidrikoha. Ogieri eestlasest tiimikaaslane Ott Tänak kaotas publikukatsel prantslasele 3,1 sekundiga ja sai kokkuvõttes kirja 9. aja. Teise võistluspäeva eel mahutavad Ogieri...

Joshua: alistan Klitško ja teen sammu legendi staatuse poole

Briti poksiäss Anthony Joshua usub, et tal õnnestub laupäevases üliraskekaalu tiitlimatšis alistada vanameister Vladimir Klitško ja seeläbi teha järjekordne samm legendi staatuse poole.

Ministeerium andis Saluveerile viimase õlekõrre

Georg Otsa muusikakooli töötajate kaebusi direktor Aarne Saluveeri suhtes menetlevad nii politsei kui ka andmekaitse inspektsioon, ent haridusministeerium loodab seni, et tüli osapooled ikkagi lepivad ära.

ManU ja ManCity tuline duell jäi viiki, Fellaini teenis 19 sekundi jooksul kaks kaarti

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste neljapäevaõhtuses kohtumises tegid Manchester City ja Manchester United esimese koduväljakul 0:0 viigi.

Päär Pärenson: Viljandi tantsukool pakkus mulle laia ampluaad

28. ja 29. aprillil toimuva konverentsiga tähistab Viljandi Kultuuriakadeemia sündmust «25 aastat tantsualast kõrgharidust Viljandis». 2003. aastal tollase Viljandi Kultuurikolledži tantsuosakonna lõpetanud koreograaf, tantsija, näitleja ja räppar Päär Pärenson meenutab oma õpinguid Viljandis. 

Jüri Nael: Üheski teises koolis pole ma kogenud sellist vaimsust ja kokkukuuluvuse tunnet

28. ja 29. aprillil toimuva konverentsiga tähistab Viljandi Kultuuriakadeemia sündmust «25 aastat tantsualast kõrgharidust Viljandis». 1998. aastal tollase Viljandi Kultuurikolledži tantsuosakonna lõpetanud koreograaf ja tantsupedagoog Jüri Nael meenutab oma õpinguid Viljandis: 

Viljandis koolitatakse tantsuõpetajaid nagu koreograafe

Täna ja homme tähistatakse Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias väikese viivitusega veerand sajandi möödumist päevast, mil see õppeasutus – tollase nimega Viljandi Kultuurikolledž (asutatud 1991) – hakkas andma tantsukunstialast kõrgharidust.Kuni 2001. aastani tegutses koolis omaette tantsukateeder. Sealtpeale on tantsu õppekava kuulunud lavakunstide osakonna (kuni 2009. aast...

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2017 E-People OÜ
ww