Uudised - uudised.www.ee
www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Ragnar Klavan on väga lähedal lepingule Itaalia klubiga

Kui viimastel päevadel on jõudsalt hoogu kogunud jutt Ragnar Klavani võimalikust siirdumisest Istanbuli Fenerbahcesse, siis nüüd on Eesti parim jalgpallur Itaalia meedia teatel äärmiselt lähedal lepingule Serie A klubiga Cagliari.

PM Saksamaal. Rallisõitjad võitlevad võluva büstiga

Kui jututeemasid vähe, kiputakse tihtilugu ilmast rääkima. Saksamaa rallil on ilm aga teema number üks. Olgu see päikesepaiste, Kesk-Euroopat vallutav leitsak või paduvihm – kõigi pilgud on ilmameeste poole pööratud.

Madridi Atletico, armastuse diktatuuri viimane kants?

Szymon Marciniaki lõpuvilest, juubeldustest ja pidulikust karikatõstmisest oli möödunud ligi tund, ent Atletico mehed ei plaaninudki tribüüni eest lahkuda. Fännidele ja fännidega koos löödi tantsu, äärekaitsja Juanfran hankis kuskilt palli ning viskas selle mängijate lastele, kes asusid otsekohe palli litrisegusel murul taga ajama. Peatreener Diego Simeone käis hoolealuste keskel ri...

Eestlaste mehhikolik elu Siberi külas

Folklooriuurija Anu Korb pidas 20 aastat tagasi Omski Kovaljovo küla naisi ühtedeks kõige lõbusamateks ja lauluhimulisemateks Siberi eestlasteks.«Meil oli siin Mehhiko elu ja ega nüüd ka viga ole,» kinnitab Milvi Petrova, et elu veereb siiani nagu hernes. «Kovaljovos on kõige ilusamad ja lõbusamad naised.»

Astroloog Igor Mang naistele lähenemisest: mul on oma meetod

Igor Mangi ahistamisjuhtumi väärteotoimikust paljastub horoskoobimehe taktika naistele lähenemisel.

Aafriklased on pleegitamisest sõltuvuses

Doktor Isima Sobande kuulis imikute nahka pleegitavatest emadest esimest korda meditsiinikoolis õppides. Ta pidas seda rahvajutuks, kuni nägi lapsevanemat, kes tõi oma kahekuuse valust nutva lapse Nigeerias Lagose linnas asuvasse tervisekeskusesse.

Sõnajalad vilistavad Aidus seadustele

Tuuleettevõtjatest vennad Andres ja Oleg Sõnajalg on enam kui aasta kuulutanud, et Eesti pole õigusriik ning Aidu tuulepargi ehitusel Ida-Virumaale on riik asunud neid eri institutsioonide kaudu takistama. Postimehe kogutud andmed loovad mõnevõrra teistsuguse pildi.

Trump asus uuele rünnakule kriitikute vastu

Üleeile tühistas Ameerika Ühendriikide president Donald Trump Luure Keskagentuuri (CIA) endise juhi John Brennani ligipääsuloa salastatud infole ja ähvardas musta nimekirja kanda ka teisi endisi tähtsaid ametnikke. Tavapäraselt on sellised load eluaegsed ja loa tühistamisest võib saada pretsedent.

Odavad tsiviildroonid muutuvad valedes kätes tõhusaks relvaks

Venezuela presidendi Nicolas Maduro väidetav tapmiskatse 4. augustil juhtis tähelepanu teemale, millega eri riikide julgeolekuasutused on pidanud juba aastaid arvestama – tsiviilkäibes kasutatavatele droonidele ja nende võimalikule kasutamisele ründerelvana.

President jookseb öistel Rakvere linnatänavatel

Kaheksandat aastat Rakveres korraldatav Viking Line Eesti Ööjooks tõotab laupäeval tulla prominentsema osalejaskonnaga kui kunagi varem. Riigi juubeliaastale kohast pealkirja «Sinimustvalge» kandva jooksuürituse nimekaim osaleja on kahtlemata president Kersti Kaljulaid.

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2018 E-People OÜ
ww