www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Mainekas briti väljaanne: Tallinna jõuluturg on Euroopa parim

Briti väljaanne The Guardian kirjutab, et Tallinna jõuluturg on Euroopa omadest kahtlemata kõige ehedam.

Mõjuvaid põhjuseid, miks peaksid pesuruumi alati esimesele korrusele planeerima

Teise korruse pesuruumil on kindlasti teatud eeliseid. Miks muidu inimesed kodu ehitades selle ruumi tihtipeale teisele korrusele planeerivad? Loetleme põhjuseid, miks oleks mõistlik pesuruum siiski esimesele korrusele jätta.

Hea uudis: varsti peavad kõik Euroopa e-poed sulle kauba mõistliku hinnaga koju saatma

Mitu Eesti Euroopa Liidu eesistumise töövõitu peaksid tegema e-kaubanduse Euroopas sujuvamaks, sest paigas on plaan e-poodide geoblokeeringute lõpetamiseks.

Valimistel kandideerimise tingimuste karmistamisele astuti samm lähemale

Riigikogus läbis esimese lugemise eelnõu, millega piiratakse kandideerimisõigust kohalike omavalitsuste volikogude, riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimistel.

MOEAJALOOTUND. Kuidas meile üldse riided selga said?

Aegade algusest on end külma vastu kaitstud mitmesuguste ülerõivastega. Algul oli see mingi loomanahk või kangatükk, mis õlgadele visati. Üldmõistena tuli sõna «üleriie» kasutusele alles kahekümnenda sajandi algusest.

Mahlamaailma revolutsioon toimus Eestis

HeyDay meeskond on teadlikult valinud ökoloogiliselt puhta tooraine, eelistatakse eestimaiseid aia- ja metsasaadusi: peeti, porgandit, kurki, astelpaju, jõhvikat. Juurde tuuakse Skandinaavia mahetoodangut. Mahlu valmistatakse naturaalsetest viljadest, mis on kasvanud ilma kahjulike väetiste ja kahjuritõrjevahenditeta. Värske tooraine läbib enne töötlemist põhjaliku kontrolli, et neist sa...

Hobist alguse saanud ettevõte

Kõik lapsevanemad teavad, kui oluline riietusese on müts. See ei tohi mänguhoos peast kaduda, ei tohi silmadele vajuda, peab katma kõrvu ja ka hea välja nägema. Just selliseid ideaalseid mütse otsiski Merle 2011. aastal oma lastele. Kuigi kauplustes on müügil kõikvõimalikke lastemütse, ei leidnud Merle sobivat ja disainis selle ise. Uhke ja pilkupüüdev müts jäi silma ka Merle sõb...

Saksamaal sünnib aina rohkem kunstviljastatud lapsi

Viimane statistika näitab, et 2015. aastal sündis Saksamaal kunstliku viljastamise teel üle 20 000 lapse, alles 2011. aastal oli aga sama number veel 7000, vahendab The Local.

Galerii: Terviseamet kõrvaldas turult kuus ohtlikku toodet

Terviseameti järelevalve tulemusena avastati ja kõrvaldati turult kuus tervisele potentsiaalselt ohtlikku toodet. Toodetest nelja puhul oli oht seotud kemikaalidega ja kaks eralduvate väikeste osadega.

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2017 E-People OÜ
ww