TinyButStrong Error (MergeBlock [Latest]): Unsupported variable type : 'NULL'.
Uudised - uudised.www.ee
www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Kalamees võitleb hiiglasliku anakondaga

Sotsiaalmeedias levib uskumatu hetk, kus kalur püüdis hiiglasliku anakonda. 

Endine tipp-pankur kohtule: striptiisiklubi külastused olid seotud äritegevusega

Pierin Vincenz oli «aasta pankur» ja juhtis edukalt Šveitsi suurpanka Raiffeisen Groupi. Nüüd on ta kohtu all süüdistatuna miljonite eurode teenimises seoses pettusega.

Breen täitis Wilsoni antud range ülesande

Autoralli MM-sarjas esimest korda karjääris täishooaega sõitev Craig Breen osales Monte Carlo rallil väga suure surve all. Meeskond tegi talle väga hästi selgeks, et tal tuleb korralike punktidega finišisse jõuda.

Katrin Kiisk: uus elatissüsteem ei tundu õiglane

Aasta alguses jõustunud muudatused tekitavad pahameelt ja võivad tuua rohkem vaidlusi, kirjutab Pere Sihtkapital SA nõukogu esinaine Katrin Kiisk.

Lea Danilson-Järg: feminism pureb naisi tagumikust

Lahutatud vanemate võrdne vanemlus on küll kaunis idee, aga enamasti niisama kättesaamatu nagu õitsev kommunism, kirjutab toimetaja Lea Danilson-Järg.

Elulised lood lahus elavatest vanematest

Sellest aastast muutus elatise arvutamise kord. Millised on naiste mõtted laste kasvatamisest pärast lahkuminemist ja mida arvavad nad elatisega seotud uuendustest, räägivad kolm Eesti ema, kel lapsi ühtekokku 11 ehk peaaegu pool klassitäit.

Tartumaad edendavad head teod väärisid Lodjakohas lilli, aplausi ja auhindu

25. jaanuaril Lodjakojas aset leidnud Tartumaa Hea Teo tunnustamiseõhtu ilusaim sümbol sündis siis, kui neli laureaati oma auhinnaks saadud seinakellad pusletükkidena kokku panid ning nelja kella sihverplaatidest moodustus üks ja ainus Tartumaa kaart.

Poliitikaekspert: suur sõda ei oleks Venemaal populaarne, kuid välistada seda ei saa

Rahvusringhäälingu saates «UV faktor» arutleti täna pingestunud julgeolekuolukorra üle lääne ja Venemaa vahel. Euroopa välissuhete nõukogu poliitikaekspert Kadri Liik ei pea suure sõja puhkemist kuigi tõenäoliseks.

Elektrikriisi pehmendamiseks on kolm kiiret, samas ebamugavat ja riskantset võimalust

Nüüd kui elektrikriisi akuutne probleem lahendatud, see tähendab riik maksab lihtsalt suuremad arved kinni, võiks korraks vaadata ka mõnd ebatraditsioonilist lahendust. Eriti kui mõelda, et pikaajalisemad lahendused tulevad alles paljude aastate pärast, aga vahepeal tuleb jälle mõni külm ja tuulevaikne, kõrgete gaasihindade, tootmisvõimsuste puudumisega veel hullem talv.

Janari Jõesaar: pean kiiruse ja julguse tagasi saama

Kaks ja pool kuud jalavigastuse tõttu korvpalliväljakutelt eemal olnud Eesti koondislane Janari Jõesaar on mängus tagasi ning võtnud kiirelt taas sisse koha Bundesliga klubi ­Bayreuthi põhiviisikus. Kuu aja pärast saab ta loodetavasti aidata ka Eesti koondist.

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2022 E-People OÜ
ww