www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Otseblogi: Liverpool jahib esimest võitu, õhtu maiuspalaks Real - Tottenham

Meistrite liigas peetakse täna esimesed kolmanda ringi mängud. Suure võidukohustuse all on Ragnar Klavani koduklubi Liverpool, kes mängib võõrsil Sloveenia klubi Mariboriga. Eesti koondise kapten alustab kell 21.45 algavat kohtumist varumeestepingilt.

Reketi purustanud Zopp teenis vägeva võidu

Maailma edetabelis 180. kohal paiknev Eesti esireket Jürgen Zopp alistas Stockholmis peetaval ATP turniiri esimeses ringis Slovakkia esindaja Lukas Lacko (ATP 117.) numbritega 6:4, 6:7, 6:2.

Lapse sõrme plaasterdamine läks perele maksma üle 600 dollari

USAs Connecticutis elav pere sai ebameeldiva üllatuse osaliseks, kui nad viisid sõrmevigastusega lapse kohalikku EMOsse ja said selle eest tagantjärele kopsaka arve.

Väike Kalev ehmatas viimasel veerandajal suurt Kalevit

Eesti korvpalli meistrivõistlusel maitsesid võidurõõmu Kalev/Cramo ja Valga/Valka, kes alistasid vastavalt 84:59 Tallinna Kalev/TLÜ ja 110:40 G4S Noorteliiga.

Kiievis sai rahutustes viga neli inimest

Ukrainas Kiievis sai teisipäeval parlamendi lähistel toimunud politsei ja meeleavaldajate kokkupõrkes viga vähemalt kolm inimest, ütles politsei.

«Radar»: seitse kuud IRLi tagatoas näitab, kui lähedal oli IRL oma lõpule

IRL tegi kohalikel valimistel tulemuse, mis jättis nad ellu, kuid küsimus on, millise hinnaga. «Radar» on viimased seitse kuud IRLi toimetamisi seestpoolt jälginud ja vastuseid otsinud.

Kaasaegne kunst – kas mõistetamatu mõttetus?

Kui sageli olen minagi kunstiõpetuse õpetajana kuulnud õpilaste suust, et kaasaegne kunst on mõttetu ja kuidas see üldse kunst on. Ollakse ikka veel harjunud, et kunst on maal seinal, ja mida tõepärasemalt on kujutatav maalitud, seda enam seda hinnatakse. 

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2017 E-People OÜ
ww