www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Futuruumi looja Madis Vasser: tehnoloogia pole alati ainult roosiline tulevik, mis meid päästab

Vestlesin mõnusal sügispäeval Tartu Botaanikaaias humoorika Tartu Ülikooli doktorandi Madis Vasseriga, kelle maailmanägemus on põimunud tegemistest psühholoogia, neuroteaduse, virtuaalreaalsuse ja keskkonnateemade vallas.

Ott Järvela repliik: 5 mõtet Manchester Unitedi (järjekordse) kaotuse kohta

Jalgpalli Meistrite liiga alagrupiturniiri kolmanda vooru esimese mängupäeva keskses kohtumises kaotas Manchester United koduväljakul 0:1 Torino Juventusele, kelle värava lõi 17. minutil Paulo Dybala.

Karl Mihkel Elleri kommentaar. Ott Tänaku seis on lihtne: kas võit või mitte midagi?

Kataloonia ralli on MM-kalendris haruldus, sest sõidetakse nii asfaldil kui ka kruusal. See ei tähenda siiski, et piloodid peaksid katsete käigus autosid pidevalt erineval pinnasel taltsutama. Olukord on lihtsam: reedel toimuvad katsed peamiselt kruusateedel ning nädalavahetusel ainult asfaldil. Mida tähendab MM-sarja ainus segapinnaseralli Ott Tänakule ja Toyotale?

Intervjuu. Eesti peatreener Thomas Sivertsson: väga hea käsipallur vajab sama head mõistust nagu arst või jurist

Rootsi koondise joonemängijana kaks olümpiahõbedat võitnud käsipallitreener Thomas Sivertsson juhtis kodumaa naiskonna 2014. aastal EM-pronksini, aga otsustas pärast järgmise aasta MMi 9. kohta tippkäsipallist aja maha võtta. Tänavu kevadel ei suutnud ta aga enam kiusatusele vastu panna ning hakkas uurima, ega mõni koondis (klubi juhendamise välistas Sivertsson kui liiga aeganõudva t...

KOMMENTAAR. Erdoğan saab Khashoggi mõrvast võita

Türgi presidendile Recep Tayyip Erdoğanile on saudi ajakirjaniku Jamal Khashoggi mõrv ideaalse ajastusega võimalus. Türgi seisab silmitsi võimaliku majanduskatastroofiga ja suhted välisriikidega, näiteks USA ning Saudi Araabiaga, kust võiks loota finantsabi, on kriisis.

Türgi võimude väitel varjab Eesti terroriste

Eesti varjab Türgi eest terroriste, selgus Türgi parlamendi väliskomisjoni esimehe Volkan Bozkıri intervjuust Postimehele. Tormilise pöörde võtnud usutluse järel avaldas Bozkır kahetsust, et selle üldse andis, ja üritas nõuda selle avaldamata jätmist. Intervjuu jäi Bozkıri eksklusiivseks etteasteks Eesti ajakirjanduses, sest pärast usutlust tühistati tema järgmisele päevale mä...

Haridustöötajate mõttekoht: kas esoteerikuid võib koolimajja lubada?

Tartu Mart Reiniku kooli esikus, kust õpilased iga päev tundidesse ruttavad, istub ennast selgeltnägijaks ja regressiooniterapeudiks nimetav Mai-Agate Väljataga. «Ma kavatsen kõiki inimesi õnnitleda ellujäämise puhul,» teatab ta.

Riigi otsus jätab eestlannale ligi kuu kolimiseks

Avalikule kirjale Abhaasia eestlannalt, kellele on antud sünnijärgne Eesti kodakondsus, järgnes ametlik vastus politsei- ja piirivalveametilt (PPA): kui ta Venemaa kodakondsusest ei loobuma, siis pärast 23. novembrit talle Eesti passi ei väljastata.

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2018 E-People OÜ
ww