www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Blogi: Kontaveit võitis Pavljutšenkovat ja sammus Stuttgardis veerandfinaali!

Stuttgardi tenniseturniiri teises ringis kohtus Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 15.)  venelanna Anastassia Pavljutšenkovaga (WTA 34.). Eestlanna oli terve mängu selges ülekaalus ning alistas vastase kindlalt 6:3, 6:2. Kontaveidi veerandfinaalvastane tuleb paarist Viktoria Azarenka ja Karolina Pliškova. 

Juurdeehitustöö, mis vastupidiselt laialt levinud arvamusele ei pruugigi kasu tuua

Selgub, et teatud juhtudel võib juurdeehitus loodetust vastupidise efekti tuua.

Westerose täku raske elu: «Troonide mängu» näitleja kannatab käperdavate fänniprouade ahistamise all

«Troonide mängu» näitleja Daniel Portman tunnistas ajakirjale Esquire antud intervjuus, et sarja ja päriselu segi ajavad fännid kipuvad teda ebasündsalt käperdama.

Vaba Akadeemia loeng. Hardo Pajula: üleilmastumisprotsessile on antud tagasikäik

Postimees teeb reedel otseülekande Tartus toimuvalt Vaba akadeemia majandusteemaliselt loengult, kus Hardo Pajula räägib poliitilisest ökonoomiast.

Pildid ja video: Kim Jong-un kinkis Vladimir Putinile mõõga

Põhja-Korea liider Kim Jong-un kohtus täna, 25. aprillil Venemaal Vladivostokis Venemaa presidendi Vladimir Putiniga.  Kohtumistele tavaliselt hilinev Putin üllatas sellega, et saabus kohtumispaika pool tundi enne Kimi. 

Margus Parts: Valge Maja tulistas endale jalga

Eelmisel nädalal avaldati Ameerika Ühendriikide eriprokuröri Robert Muelleri juhitud juurdluse esialgsed tulemused. Üle 400-leheküljeline tugevalt toimetatud raport jätab küll palju saladusse, kuid musta tindiga katmata osadest selgub siiski üht-teist mõtlemapanevat.

Saksa poiss aitas politseil leida oma ema ja venna laibad

Kahtlustuse kohaselt tappis Saksamaalt pärit mees Tenerife saarel asuvas koopas oma endise abikaasa ja nende 10-aastase poja. Hukkunute surnukehad aitas politseil leida perekonna 6-aastane poeg, kellel õnnestus isa vägivalla eest põgeneda.

Kaht endist PPA ametnikku kahtlustatakse politsei vormiriietuse ja varustuse omastamises

Ida prefektuuri ametnikke kahtlustatakse politsei vormiriietuse ja täiendava politseivarustuse omastamises ning omastamise katses. Ametnikud on esitanud lahkumisavalduse ning nendega on teenistussuhe lõpetatud.

Kaks vägivaldset suhet lõpetanud seitsme lapsega üksikema: vähemalt on mul kodu

Kredexi abil soetatud korterit on tegus naine püüdnud vastavalt oma oskustele ja võimalustele remontida, kuid väga halvas seisus vannitoa ja wc remondist ei käi tal jõud üle ning ka materiaalseid võimalusi napib.

Raport: USA koalitsiooni rünnakutes Raqqale hukkus tunamullu 1600 inimest

USA juhitava koalitsiooni 2017. aasta ägedates rünnakutes Süüria Raqqa linnale sai nelja kuu jooksul surma üle 1600 tsiviilelaniku, selgub neljapäeval avaldatud raportist

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2019 E-People OÜ
ww