www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Süüriasse jääb pärast vägede kojutoomist paarsada USA sõdurit

USA jätab pärast vägede kojutoomist Süüriasse umbes 200 sõdurit, teatas neljapäeval Valge Maja.

Peruus sai maalihke järel surma seitse kaevurit

Peruus sai Puna regioonis aset leidnud maalihke järel surma vähemalt seitse kaevurit, teatasid neljapäeval võimuesindajad.

Prima Vista avapäeval esineb legendaarne satiirik

Kirjandusfestivali Prima Vista avamise päeval, 8. mail kohtub Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis lugejatega vene filosoof ja satiirik Mihhail Žvanetski. Vabas vormis vestlusringi, kus räägitakse kultuurist, armastusest, poliitikast ja elust, juhib tänavuse festivali patroon Toomas Kall. Vestlusring on vene keeles, sünkroontõlkega eesti keelde. Üritus on kõigile tasuta.

Kataloonias avaldasid meelt kümned tuhanded inimesed

Kataloonia pealinnas Barcelonas kogunes neljapäeva õhtul tänavatele umbes 40 000 meeleavaldajat, teatas politsei.

Kongo DV bussiõnnetuses sai surma 18 inimest

Kongo Demokraatliku Vabariigi kaguosas põrkasid kokku autobuss ja kemikaale vedanud veomasin, surma sai vähemalt 18 inimest, teatasid neljapäeval võimuesindajad.

Valgalanna õpetas Oru Pearu koeri pättusi tegema

Kinodesse jõudnud filmi «Tõde ja õigus» juures oli oma roll ka koerte koolitajal Jana Juhkamil. Ta pidi tagama, et Pearu koerad nii sigaduste kui niisama seltskondliku olemisega hakkama saaks.

Postimees 1994. aastal: tundmatud isikud sooritasid kallaletungi Vene lennuväebaasile Ämaris

Viis relvastatud isikut ründasid ööl vastu esmaspäeva Vene sõjaväele kuuluva Ämari lennuvälja pääslat ja süütasid selle põlema. Venemaa avaldas selle kohta ametlikult protesti ja ähvardas ennenägematute tagajärgedega.

Reportaaž: Vapra kolmiku vägev lõppakord

Esimest korda koondisesärk selga ning pärast ka elu esimest dopinguproovi andma – nõnda mäletab Gregor Arbet oma 17 aastat tagasi alanud koondisekarjääri. Kristjan Kangur paigutati aga nädal varem enne oma esimest koondisemängu Aivar Kuusmaaga ühte hotellituppa – põlvkondade erinevus ju rikastab! Janar Talts sai koondisesärgi selga kamraadidest kaks aastat hiljem, 2004. aastal, kui...

Mariel Merlii Pulles: esinumber, päästeingel ja paleepööraja

Kahe talve eest oli toona 18-aastane Mariel Merlii Pulles Otepää MK-etapi noorim osaleja. Järgnes teine suur debüüt, MM Lahtis, mis tõi klassikasprindis 57. koha. Eile Seefeldis alanud MMil kannab Pulles vastutusrikast koormat: tema õlul on Eesti koondises kogu õrnema soo au. Kuid juba avapäeval tõi Pulles kastanid tulest ja tõmbas meeste kvartetile mütsi silmile – neiu rühkis ains...

Suur žestide mäng ning õiglane VAR

Meistrite liiga kolmapäevase mänguõhtu peakangelased on Madridi Atletico ja Manchester City. Kui Hispaania suurklubi astus 2:0 võiduga suure sammu veerandfinaali poole, siis Manchester City suutis kümne mehega Schalke vastu mängides kaotusseisu 3:2 võiduks pöörata.

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2019 E-People OÜ
ww