www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Sanktsioonide alla sattunud Venemaa ettevõtted soovivad miljarditesse ulatuvat riigiabi

Need Venemaa ettevõtted, kes sattusid USA viimaste sanktsioonide alla, soovivad riigilt 100 miljardit rubla (1,3 miljardit eurot) riigiabi.

Kas konserveeritud kaunviljad on tervisele kasulikud?

Kaunviljad on väärtuslikud asendamatute aminohapete allikad. Kaunvilju on mugav osta konserveerituna, sest leotamine ja keetmine võtab palju aega. Tekib küsimus, kas see on ka tervislik.    

Video: messinaela mesilasemärgi sai külge ka üüratu iseliikuv taimekaitseprits

Saatejuht Marian Võsumets külastas Maamessil Baltic Agro välja toodud messinaela - John Deere'i iseliikuvat taimekaitsepritsi R4050i. Uus prits tõotab põllutallumise miinimumini viia ning samuti uue segusüsteemiga vähendada üleliigsete mürkide sattumist pinnasesse. Vaata lähemalt videost või loe siit.

Poom: ma ei imestaks, kui Wengeri karjäär jätkub Prantsusmaa koondise või Reali eesotsas

Uudise ajastus mõjus algul kerge üllatusena – Arsenalil on ju väga tähtsad Euroopa liiga poolfinaalid Madridi Atleticoga kohe ukse ees. Teatavasti on viimase aja kodumängudel umbes kolmandik tribüünidest tühjad – sellise kerge protestiga väljendavad fännid rahulolematust. Ilmselt soovitakse nüüd poolehoidjatele anda võimalus hooaja viimastes mängudes klubi legend väärikalt är...

India tahab kehtestada surmanuhtlust alla 12-aastaste vägistamise eest

India valitsus tegi ettepaneku kehtestada surmanuhtlus inimestele, kes on mõistetud süüdi alla 12-aastaste tüdrukute vägistamise eest.

Video: kuidas teha vanast autokummist tumba?

Vanad autokummid tuleb viia vanarehvide kogumispunkti, et professionaalid saaksid nad taaskasutusse saata. Kel aga osavamad käed ja soovib ise midagi luua, võib autokummist tumba teha. Vaata videost, kuidas see käib.

Maaeluminister: piisab ka kolmest hektarist, et peretalu pidada

Saatejuht Madis Kimmelil käis Maamessil Maa Elu stuudios külas praegune maaeluminister Tarmo Tamm, kes kõneles põllumajanduse digitaliseerimisest ja sellest, kuhu maaelu teel on. Vaata lähemalt videost.

Otseblogi: Klavan kuulub liigamängus Liverpooli algkoosseisu

Liverpooli jalgpalliklubi kohtub Inglismaa meistrivõistlustel täna võõrsil West Bromwich Albioniga. Ragnar Klavan moodustas kell 14.30 alanud mängus keskkaitseduo koos Virgil van Dijkiga.

Kirik plaanib toetusavaldust abielu kui mehe ja naise liidu põhiseadusesse panekule

Eesti Evangeelne Luterlik Kirik kavatseb tuleval nädalal toimuval kirikukogul võtta vastu avalduse, mille järgi toetab EELK Eesti põhiseaduse täiendamist nii, et abielu sõnastataks kui ainult ühe naise ja ühe mehe vaheline liit.

Video: Porzingise taastusravist vändatakse dokumentaalsarja

Läti korvpallitäht Kristaps Porzingis avaldas oma YouTube'i kontol esimese osa uuest dokumentaalsarjast «Porzingis' Comeback», mis räägib tema taastusravist.

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2018 E-People OÜ
ww