www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Martin Rits: in memoriam Tartu Rock – lõpuvile on kõlanud, legend lahkunud

Kohtusime viimati kolm kevadet tagasi. Ja nüüd nii jääbki, sest sind enam ei ole. On ainult mälestused, piisavalt värsked, piisavalt valusad, kirjutab korvpallifänn Martin Rits Tartu Postimehes.

Purjus perepoeg andis vanemate külmikule hävitavalt humoorika hinnangu

Napsine David Garavaglia naasis pärast keskööd koju, valmistas endale pisikese õhtuoote ning jagas tagasisidet oma vanemate külmkapile, mille peale mees ja ta pere hommikul kõhutäie naeru said.

Rakvere lihatööstuse emafirma koondab Soomes sadu töötajaid

Soome lihatööstuskontsern HKScan koondab oma Soome tehastes 211 töötajat ning võib muuta muid töölepingu tingimusi.

Näitleja Jude Law geniaalne trikk, kuidas muuta lennukisöök talutavaks

Pole mingi saladus, et lennukitoit pole just kõige maitsvam. Asi polegi niivõrd selles, et see on pakendatud plastikusse, näeb välja üsna vormitu ja tekstuur on kahtlane - peamiselt maitseb kõik õhus olles igavalt.

Kui riskantne on võtta raseduse ajal antidepressante?

Uus metaanalüüs üsasisese antidepressantide ekspositsiooni ja autimispektri häirete tekkimise seostest näitab, et uuringute vahel on võrdlusgruppide valiku osas suur varieeruvus ja see toob kaasa vastukäivad järeldused haigusriski tõusu osas.

Portaal: kinnisvaramüüjad on Tallinnas hinnasurve all

Kinnisvaraportaali Kv.ee teatel on korterite pakkumishinnad Tallinnas ja selle lähipiirkonnas surve all, mis sunnib kinnisvaramüüjad hinnakonkurentsile.

Vormelisaade: mis olid Prantsusmaa GP tipphetked?

Viimati 1990. aastal Paul Ricardi ringrajal peetud F1 GP jõudis põnevale ringrajale tagasi. Kes võitis? Kes olid ebaõnnestujad? Mida tegi kvalifikatsiooni seganud vihmasadu põhisõidu ajal? Vaata Prantsusmaa GP kokkuvõtvat vormelisaadet!

Andreas Ventsel: narratiivid, hirmutamine ja infosõda

Mil viisil võivad tänapäeval erinevad sotsiaal- ja humanitaarteaduslikud distsipliinid leida ühise objekti sõjateadustega, selgitab mõne näite abil Tartu Ülikooli semiootika vanemteadur Andreas Ventsel.

Reinsalu tahab riiginõuete haldamise kohtutäituritelt ära võtta

Justiitsminister Urmas Reinsalu tahab täitesüsteemi muuta selliselt, et riiginõuete sundtäitmise haldamine võetaks ära kohtutäituritelt ning sellega hakkaks edaspidi tegelema maksu- ja tolliamet (MTA); seejuures võib kohtutäiturite arv praeguselt 44 täiturilt väheneda kaheksale täiturile.

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2018 E-People OÜ
ww