TinyButStrong Error (MergeBlock [Latest]): Unsupported variable type : 'NULL'.
Uudised - uudised.www.ee
www
| FIRMA | PILT | VIDEO | ILM | LUULETUS |

Päevalehed

expand
Päevaleht Postimees Äripäev ERR Eesti Ekspress SL Õhtuleht Digitark

Ott Tänak võitis Viru ralli mäekõrguse ülekaaluga

Täna peetakse Eesti meistrivõistluste esimene etapp Viru ralli, kus asub rajale ka valitsev maailmameister Ott Tänak. Ta on kuute kiiruskatset valitsenud selge ülekaaluga ja edestab kokkuvõttes Georg Grossi rohkem kui pooleteise minutiga. Postimees vahendab sündmusi kohapealt otseblogina.

Transi paremkaitsja: lahkume platsilt pea kõrgel

Mullu mõnevõrra üllatuslikult Tipneri karikavõitjaks tulnud Narva Trans andis ka tänavu kullamatšis Tallinna Florale kõva lahingu, kuid lõpuks oli ikkagi valitsev Eesti meister see, kes 2:1 võidu noppis ja kuldmedali kaela sai. 

Vettel kehvast kvalifikatsioonist: see oli üllatus

Austria vormel 1 etapi kvalifikatsioonis põrunud ning alles 11. stardikoha teeninud Sebastian Vettel (Ferrari) oli kehvast tulemusest üllatunud.

Martin Helme võib viia EKRE peaministriparteiks

Kui EKRE tahab muutuda peaministriparteiks, peavad nad hääli juurde saama senistelt Keskerakonna ja Isamaa valijatelt ning nendelt inimestelt, kes valimas ei käi, ütles ajakirjanik Urmas Jaagant Kuku raadio saates «Keskpäevatund».

Flora sangariks tõusnud Pürg: iga mäng ei sujugi, ent tegime oma ära

Värske karikavõitja Tallinna Flora ridades tehakse täna õhtul kõige rohkem välja ilmselt keskkaitsja Henrik Pürgile, sest just tema 73. minuti peatabamus aitas rohevalgetel Narva Transist karikafinaalis 2:1 üle olla. 

Võidukas Henn: oli karikafinaalile vastav mäng

Tallinna Flora peatreener Jürgen Henn sõnas pärast Tipneri karikafinaali, et mäng oli kullamatšile omaselt natukene närviline, kuid üldplaanis jäi ta oma hoolealuste tööga rahule. Kuidas teisiti, kui tulemuseks oli võit. 

Hollandi ID-kaartidel lõpetatakse soo märkimine

Hollandi ID-kaartidel lõpetatakse lähiaastatel soo mainimine, sest seda peetakse ebavajalikuks infoks, ütles täna riigi haridus- ja kultuuriminister.

Janika Tänak: Ütlesin Otile, et lähen sõidan ise ja Sa oled lastega

Viru rallil on Ott Tänakule kaasa elamas kogu tema pere: abikaasa Janika, tütar Mia ja poeg Ron. Maailmameistril on jõudehetk, ta silub oma laste päid ja vahetab mõtteid abikaasaga.

Bottas stardib hooaja avaetapile esikohalt, Ferrarid põrusid

Austria vormel 1 etapile stardib esikohalt Mercedese piloot Valtteri Bottas ning tema kõrvalt saab lähte meeskonnakaaslane Lewis Hamilton.

Toom: riigimees peaks tundma rõõmu selle üle, et ka teisest rahvusest inimesed on Eesti poliitikas esindatud

Keskerakonna juhatuse ja Euroopa Parlamendi liikme Yana Toomi sõnul peaks Mart Helme tundma rõõmu selle üle, et ka teisest rahvusest inimesed on poliitikas esindatud. 

Tööpakkumised

expand
CV.ee Job.ee

Reisipakkumised

expand
Turismiweb.ee Lastminute.ee

Spordiuudised

expand
ETV Sport

Kinnisvara

expand
Kinnisvaraturg
© copyright 2001-2020 E-People OÜ
ww